CENTRUM BABYLON

Centrum Babylon, autor: Centrum Babylon

Jizerské hory

Nitranská 1
Liberec, 460 12

Telefon:+420 485 249 202
E-mail:concierge@hotelbabylon.cz
Web:www.centrumbabylon.cz
QR kód
Centrum Babylon je největší krytý zábavní, společenský a hotelový komplex v České republice. Tento ojedinělý projekt byl vybudován v roce 1997 v areálu opuštěné textilní továrny na ploše o rozloze 25 000 m2.

Centrum Babylon je unikátní zábavní, hotelový a kongresový komplex nabízející široké spektrum služeb pro jednotlivce i celou rodinu. V jedinečném komplexu, který se stal nejnavštěvovanějším turistickým cílem v Libereckém kraji za rok 2014, se nachází rozsáhlý Aquapark se čtyřmi tobogány, whirlpoolem, romantickou jeskyní a divokou řekou, Lunapark, iQPARK, Labyrint, Laser game a mnoho dalších zábavných atrakcí. Luxusní ubytování v centru Liberce nabízí WELLNESS HOTEL BABYLON s wellness centrem se širokou škálou blahodárně působících relaxačních terapií, saun a masáží.

Poloha: vedle dálničního sjezdu, cca jeden kilometr od centra Liberce.

AQUAPARK - největší krytý tématický vodní ráj v České republice ve stylu steampunku s celoročním provozem.
LUNAPARK - zastřešený areál s desítkami zábavních atrakcí pro děti i dospělé s celoročním provozem ve stylu staročeské pouti.
BOWLING - herna a bar ve stylu amerických padesátých let s profesionálním zařízením Brunswick.
iQPARK - první science centrum v ČR. Interaktivní exponáty, hlavolamy, optické klamy, logické hry a fyzikální zákony v praxi pro malé i velké.
VIRTUÁLNÍ REALITA - usedněte a nechte se přenést do jiné reality, kde jen stěží rozpoznáte realitu od fikce.
LASER GAME - adrenalinová hra s elektronickou střelnou zbraní a vestou od firmy LaserMaxx, která se odehrává v temné aréně plné překážek a skrýší.
WELLNESS CENTRUM - rozsáhlý areál ve stylu antických lázní, kde si můžete dosyta užít různých procedur, relaxovat a nechat se hýčkat třeba celý den. K dispozici na dvacet různých procedur.
INDOOR ADVENTURE GOLF - zcela nově upravené hřiště, kde vám v tajuplném sklepení cestu zkomplikují nejrůznější překážky, jako je světlo vyzařující sopka, hlava Bybyloňana nebo želva obrovská. 18ti jamkové hřiště pro Indoor adventure golf je vhodnou náplní volného času pro rodiny s dětmi nebo školní i firemní soutěže. Adventure Golf je zahrnut v ceně vstupného do Lunaparku.

Dovolená s dětmi - nabídka

Centrum Babylon je ideálním místem pro rodinnou dovolenou či výlet. Nabízí bohaté vyžití pro malé i velké návštěvníky.

Aktivní dovolená - nabídka

Přímo v centru Babylon naleznete bowling, lasergame, wellness centrum a další aktivity.

Dovolená bez bariér - nabídka

Většina prostor Centra Babylon je bezbariérová a je přístupná i pro osoby na vozíčku.

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Centrum Babylon nabízí specializované balíčky pro školní kolektivy s možností získání příspěvku od nadace ŠKOLA HROU.

Příloha

Otevírací doba

všechny měsíce všechny dny v týdnu -

Otevírací doby jednotlivých středisek jsou dostupné na webových stránkách provozovatele. https://www.centrumbabylon.cz/

Akce

Adventní neděle v Babylon u (1+1 zdarma)

11.12.2016
Babylon plný dětí! A proč? Protože na ně čeká vstup do AQUAPARKU, LUNAPARKU, 4D KINA a na další atrakce ZDARMA. Platí oblíbená akce 1+1, kdy ke každé platící dospělé osobě náleží vstup pro dítě do 15 let zdarma. Přijďte se společně pobavit s celou rodinou.

Partička

15.12.2016 20:00
Partička - improvizační show, kde je zábava tak hustá, že by se dala krájet. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět, jak si konečně dělá někdo srandu ze "Suchoše a Geni", konkrétně tedy jejich kolegové Igor Chmela, Ondřej Sokol a Daniel Dangl. A jak takové trápení bavičů vypadá? Uvidíte na vlastní oči v představení Partička!

Vánoční čas v Babylonu

23.12.2016 10:00 - 16:00
Přijďte si navodit tu správnou vánoční atmosféru do prostor Královské zahrady Centra Babylon. Připomenete a vyzkoušíte si české vánoční tradice a zvyky. Vyrobíte si pěknou vánoční dekoraci nebo i zlaté prasátko. Odpoledne se můžete těšit na Štěpánovo kouzelné loutkové divadlo. Vstup zdarma.

Se Štěpánem do pohádky

26.12.2016 15:00
Na druhý svátek vánoční jsme si pro vás připravili pohádkovou maškarní diskotéku. Odpoledne plné pohádkových postav, tance, soutěží a hlavně zábavy si užijí malí i velcí. Tu správnou atmosféru doladí světelné efekty, písničky z pohádek i videoprojekce. Nebude chybět ani vyhlášení nejlepších masek, proto věříme, že si na svém kostýmu dáte záležet.

Možná přijde i Olaf

28.12.2016
Připraveny jsou oblíbené řemeslné a prodejní dílničky, kde si můžete krásné výrobky ze skla, mýdla či keramiky nejen zakoupit, ale i sami vyrobit. Opět nás navštíví Štěpán se svým kouzelným loutkovým divadlem. Chybět nebude ani pestrý zábavný program pro děti. A pokud se příliš neoteplí, tak nás jistě rád navštíví i sněhulák Olaf! Akce se koná v prostoru Královské zahrady Centra Babylon. Vstup zdarma.

Dětský silvestr v Babylonu

30.12.2016 17:00
Předposlední den roku bude v Babylonu patřit hlavně dětem. Pestrý program plný hudby, tance a zábavy. Prostředí diskotéky dodá večeru tu správnou párty atmosféru plnou barev. Samozřejmostí jsou koktejly pro děti i dospělé. Nebude chybět ani překvapení večera.
Všechny akce

Služby a vybavení: parkoviště, parkoviště pro autobusy, úschovna zavazadel (šatna), občerstvení, restaurace, WC, prodej upomínkových předmětů, bezbariérový přístup, dětský koutek
Specifikace pro Nisa GO: koncertní síň, výstavní síň, přednáškový sál, prostory pro různé akce

Centrum Babylon, autor: Centrum Babylon
Hadí chrám, autor: archiv Centrum Babylon
Aquapark fontánová hala, autor: archiv Centrum Babylon
Aquapark tobogánová hala, autor: archiv Centrum Babylon
Laser show, autor: archiv Centrum Babylon
Bowling, autor: archiv Centrum Babylon
Laser Game, autor: archiv Centrum Babylon
Laser Game, autor: archiv Centrum Babylon
Lunapark, autor: archiv Centrum Babylon
Wellness centrum, autor: archiv Centrum Babylon
Wellness centrum, autor: archiv Centrum Babylon
Solno-jodová jeskyně, autor: archiv Centrum Babylon
Solno-jodová jeskyně, autor: archiv Centrum Babylon
 
 
 
load